A+ A A-

Epická bitva na úvod čtvrtfinále

 

 

Muži rozehráli čtvrtfinále Extraligy proti Spectru. První zápas jsme dlouho vedli 1-0. V šetce ale soupeř srovnal a v sedmičce na jeden aut obětovacím odpalem Davida Mertla zvítězil 2-1. Na Lukáše Kubáta jsme se zoufale neprosadili, pouhé dva hity usmolíme. V neděli se na Tempu ale udály naprosto nevídané věci, dlouho nevídané. Nejprve vedeme po solo smashi Mikuláše Klase 1-0. Soupeř hned otočí na 2-1. Srovnáme na 2-2. Na Kubáta se tentokrát dost prosazujeme, big bases cleaning hit ale ne a ne přijít. Soupeře naopak v pětce několika hity zvyšuje na 4-2. Hraje se dohrávka sedmičky, dva auty, dva striky. Mikuláš to ale zvládne, singlem se nasadí. Po něm stejně tak Tomáš. Na pálku jde Jirka Brabec, bere první nadhoz, posílá míč do díry mezi vnější polaře a SROVNÁVÁ NA 4-4. První tie-brak nikdo neskóruje. Druhý soupeř 1x, my díky ulejvkám a SAC flaji Jirky Brabce vítězíme 6-5! Mario Hernandez hodí neskutečných 9 směn! Petr Vácha zahraje z vnějšího dabl historie a takto to komentuje.

 

Rookieball vyjel na čtvrtý turnaj základní části ligy do Pardubic. Dvakrát zvítězil, dvakrát prohrál. Hra v poli i na pálce se ale stále viditelně zlepšuje! Útok proti Hippos HB. A další hity proti Hrochům.

 

Žáci jeli na poslední turnaj základní části 2.ligy do Brna. Letošnímu rivalovi PASOS ve finále podlehli 8-9. Z prvního místa své divize bezpečně postupují na Finálový turnaj na Tempu, kde budou obhajovat loňské ZLATO!

Naposledy změněno

Vložit komentář

Zpět nahoru

Partneři:

Hypnosis