A+ A A-

25. ročník Pomlázky vyhráli Bobři

 

Po dlouhých čtyřech letech se konečně mohla konat "normální" Pomlázka, tradiční fastpitchový turnaj mužů, který pořádáme od roku 1996. V roce 2000 jej na květen posunul Covid, v roce 2021 jej vir zrušil. V roce 2022 bylo ošklivě a nehrálo se. Letošní 25. ročník měl na počasí relativně štěstí, jen v neděli ráno se hrálo později. Po nočním dešti se muselo sušit. Pak bylo ale na duben hezky docela přívětivě.

 

Účastnilo se 8 týmů. Vyhráli Beavers Chomutov. Ve finále porazili Hrochy HB. Oba týmy nastoupili ve velmi mladé sestavě. Bronz berou hráči Spectra, když přepálili Most.

 

Z našich družstev (nasazujeme tradičně dvě, aby si zahrál velký počet borců) skončilo Tempo B na šestém místě, když v rozhodujícím utkání, velmi pěkném, těsně podlehlo Snails 3-4. Na videu bojuje Jirka Vorba o bod a na dalším před tím pálí singl během povedeného útoku. Tempo A bylo sedmé. Poslední skončili Piraně.

 

Hráli jsme bez nadhazovačů (jsou na cestě). I tak Václav Frýba a Jonáš Novák několikrát docela hezky zaházeli. Béčku pomohl slovenský reprezentant Tomáš. 

Vložit komentář

Zpět nahoru

Partneři:

Hypnosis