A+ A A-
Petr Bednář

Petr Bednář

Skok o galaktický rok

  • Kategorie: Novinky
  • 0

 

 

Jako první vstoupili do sezóny přípravných turnajů Rookieballisté. Pět veteránů (hrají přes rok) a sedm nováčků (hrají půl roku) si parádně zapinkalo v nafukovaččce na Joudrs. Oproti loňsku jsme zahráli ne jednotky, ale desítky autů. I odpaly byly o dost tvrdší. na 70 doběhů ve čtyrech mačích to dokazuje. Třikrát jsme vyhráli, jedenkrát prohráli, proti Piraňím. 

 

Walkoff Lindy, která stahuje Martina, na videu - utkání proti Merklínu (Vampires - ani jsem nevěděl, že se tak jmenují)

 

 

ŠAMPIÓNI Prahy

 

 

Poprvé od roku 2005, kdy Béčko nastupuje v Pražském přeboru, dosáhl náš záložní tým na ZLATO. V LETOŠNÍM ROČNÍKU NABITÉ PRAŽSKÉ SOUTĚŽE, KVALITNĚ ORGANIZOVANÉ Mirkem Dolejšem, 17x vítězíme, jen 3x pukneme a s přehledem se stáváme MISTRY PRAHY 2022. Soutěž jsme naposledy vyhráli v roce 1996, ale to jako Áčko, v touze po postupu do 2. ligy (tehdy 18 w - 0 l, pak vítězství v baráži a postup do 2. ligy).

 

Letošní výkony stály na pevném základu kvalitního nadhozu (Vašek, Jirka, Bedla), spolehlivé obrany (výrazné zlepšení proti předchozím letům) a úderné pálky. Tu korunovali dva sluggeři v posledním mači proti Bulls' Balls. Vojtěch Koubek poslal míč na orbit, Kryštof Červinka střihl tvrdý linedrive hr.

 

Statistiky týmu zde

Žáci zlatí

  • Kategorie: Novinky
  • 0

 

 

Po roce žáci Tempa opět vezou zlato!!!
Tentokrát z ligy žáků s celkovým skórem 33:9.
Za nádherného podzimního počasí v krásném areálu Hladových Hrochů porážíme domácí 16:0, následně v druhém tie-break podléháme berounským piraňám 5:6 (potom co vedeme 5:3), v dramatickém utkání o postup do finále porážíme Spectrum 7:3 (otáčíme z výsledku 0:3 po prvních dvou směnách) a ve finále přesvědčivě porážíme Piranhas Beroun 5:0.
Na nadhozu zářil Tomáš Růžička, útok vedl nekompromisními bombami Tadeáš Větrovský (8 hitů za turnaj). Celkově celý tým předvedl solidní útok. Obrana v prvních dvou zápasech vázla, ale v klíčových chvílích jsme předvedli skvělé zákroky, zejména ve vnitřním poli (new raising star on 1B - Alberto Roceko).
Jsme šťastní. Cíl bylo finále, zlato je jako bonus.
Well done foxies.
O&E

Histroricky první sezóna prcků

  • Kategorie: Novinky
  • 0

 

Vůbec poprvé v 59 leté historii klubu jsme se pustili do práce s mladšími devíti let. A přihlásili je do jejich stativové soutěže, Rookieball U9. Pro všechny počínaje trenéry je první rok velkou zkušeností a velkým objevováním. Jak a co trénovat na co se více zaměřit, jak moc dát prostoru samotnému softballu, když děti potřebují rozvíjet především pohybové dovednosti a malinko začít sílit a zrychlovat?

 

Během víkendu 12 týmů bojovalo na Krči ve finálovém turnaji o zlato, o Mistra republiky. Náš zbrusu nový, přesně rok starý tým, skončil na krásném předposledním místě. Vyhráli jsme jediné utkání, to poslední. Nad Vlaštovkami 20-10. Většina soupeřů nás rozbušila, tvrdým odpalům až k plotu neumí čelit ani ty nejlepší obrany. Proto, pokud je cílem hrát na výsledek, nesmí 3-4 ranaři v týmu chybět. Měkký gumový velmi odskakující míč, pokud je tvrdě odpálen, je ke zpracování dosti tvrdým oříškem.

 

Radost nám udělali všechny děti i jejich rodiče, kteří usilovně tým povzbuzovali. Velkou radost udělali dětem dárky v podobě upletených lišek (babička Karla - Adélu liška dojala k slzám - jak milé!) a pytlíku duhovek (od Michala). V týmu jsou velké věkové rozdíly, od dvou sotva sedmiletých po tři E-1, to jest desetileté. Děti hráli nadšeně, zejména ve slajdech, které je třeba ale technicky vylepšit, se doslova vyžívali. Povedlo se několik obtížných autů, včetně dabl autu. Turnaj nekompromisně ovládli Eagles.

 

Drtivý útok proti Vlaštovkám 1

 

Drtivý útok 2

 

Úspěšná obrana Vlaštovčího útoku

 

A úspěšný útok Vlaštovek, páč Kája si nenechal poradit a s kulichem přetaženým přes oči lovil míče jako motýle...

Junioři a ROOKIEBALL v akci

  • Kategorie: Novinky
  • 0

 

 

Rookiball nastoupil do posledního ligového kola v základní části. Hrálo se na Joudrs. Remíza, těsná porážka, vymeteni a vítězství je naše skóre. Přibylo autů i tvrdých hitů. Zde jeden z útoků proti Vlaštovkám. Tady asi nejdelší odpal našich bomberů, v podání Fandy Šubrta a skvělé slajdy Heleny Vrzáčkové, Dominika Novotného a Štěpána Hrocha.

 

Junioři pořádali a vyhráli turnaj na Tempu. Také poslední v základní části druhé ligy. Zde útok proti Slávii Plzeň

Subscribe to this RSS feed

Partneři:

Hypnosis