A+ A A-
Petr Bednář

Petr Bednář

Muži vybojovali SEMIFINÁLE

 

 

Muži po třech letech vybojovali semifinále EXTRALIGY, když v sérii, kterou můžeme už nyní označit za epicky napínavou, porazili Spectrum Praha 3-2 na zápasy. Poslední aut v podání Pavla Štočka.Třetí, sobotní utkání začne "nepříletem" nadhazovače Maria Hernandeze. Mo Hibbert se ale role jedničky na prkně ujme na jedničku. Spectrum sice vede 1-0, my ale ve čtyřce 6 hity v řadě otáčíme na 6-1. Po triplu Štoči v pětce přidáme další bodík. Soupeř jen snižuje trojbodovým homerunem Davida Mertla. V neděli tak dorazíme na Černý Most s vedením 2-1 na zápasy. Díky homerunům Pavla Štočka, Mikiho Klase, ulejvce Petra Váchy a singlu Radima Votavy vedeme před dohrávkou sedmičky 4-1. To ale již přítomnému Mariovi dojdou na prkně síly, soupeř buší a poráží nás v dohrávce 5-4... Jde se do pátého utkání. Sice hned ztrácíme 0-2, ale pak se naše pálky probudí do mocné útočné erupce, zaznamenáme 14 hitů a soupeře porážíme 12-6. Hrdinou víkendu je Moana Hibbert, který si na prkně připíše dvě W a nahradí nezvěstného Maria. Do formy se dostává 17-letý Radim, v sérii pálí 7 ze 17!!! Miki Klas také v září září, 7 ze 16, homerun, 6 bb, 4 dably. Stejně tak veterán Pavel Štoček, 8 ze 16, homerun!

 

Kadeti na posledním kole ligy hned 3x vítězí a už se těší na finálový turnaj v Břeclavi 6-7/10! Poprvé poráží Žraloky Ledenice.

Epická bitva na úvod čtvrtfinále

  • Kategorie: Novinky
  • 0

 

 

Muži rozehráli čtvrtfinále Extraligy proti Spectru. První zápas jsme dlouho vedli 1-0. V šetce ale soupeř srovnal a v sedmičce na jeden aut obětovacím odpalem Davida Mertla zvítězil 2-1. Na Lukáše Kubáta jsme se zoufale neprosadili, pouhé dva hity usmolíme. V neděli se na Tempu ale udály naprosto nevídané věci, dlouho nevídané. Nejprve vedeme po solo smashi Mikuláše Klase 1-0. Soupeř hned otočí na 2-1. Srovnáme na 2-2. Na Kubáta se tentokrát dost prosazujeme, big bases cleaning hit ale ne a ne přijít. Soupeře naopak v pětce několika hity zvyšuje na 4-2. Hraje se dohrávka sedmičky, dva auty, dva striky. Mikuláš to ale zvládne, singlem se nasadí. Po něm stejně tak Tomáš. Na pálku jde Jirka Brabec, bere první nadhoz, posílá míč do díry mezi vnější polaře a SROVNÁVÁ NA 4-4. První tie-brak nikdo neskóruje. Druhý soupeř 1x, my díky ulejvkám a SAC flaji Jirky Brabce vítězíme 6-5! Mario Hernandez hodí neskutečných 9 směn! Petr Vácha zahraje z vnějšího dabl historie a takto to komentuje.

 

Rookieball vyjel na čtvrtý turnaj základní části ligy do Pardubic. Dvakrát zvítězil, dvakrát prohrál. Hra v poli i na pálce se ale stále viditelně zlepšuje! Útok proti Hippos HB. A další hity proti Hrochům.

 

Žáci jeli na poslední turnaj základní části 2.ligy do Brna. Letošnímu rivalovi PASOS ve finále podlehli 8-9. Z prvního místa své divize bezpečně postupují na Finálový turnaj na Tempu, kde budou obhajovat loňské ZLATO!

Mladíci áčka na Supercupu

  • Kategorie: Novinky
  • 0

 

 

Mladé naděje Tempa a tři veteráni se spojili s bezva chlapíky ze švédského týmu VSC a vycestovali na 11. Supercup mužů. Ten se letos konal v Nizozemí, na krásných hřištích v Haarlemu a Vennepu u Amsterdamu. Ve skupině jsme sehráli 4 utkání. Jedno jsme vyhráli, ostatní rupli. Spadli jsme tak do spodního pavouka, tzv. Evropského poháru. Tam nás nejprve Spectrum porazilo 0-7. V druhém mači jsme po 2:44 h odešli poražení 7-9 místními Vennep Flyers. V třetím utkání se bohužel zranil hlavní nadhazovač Moana Hibbert a tento smutný fakt ovlivnil další výsledky. Na prkně se pak střídala posila z Joudrs Ondřej Tvrdek a navrátilec Vašek Frýba. Pálkařsky se velmi dařilo Moanovi, Radimovi Votavovi, Jonášovi Novákovi, Jesusovi (51-letý Venezuelec) a Ondřejovi Ročkovi. Homeruny si plácli Marek Ostrihoň a Kryštof Červinka. Spali jsme v pěkném kempu u moře. Počasí nebylo špatné a Holandsko je krásné! Na videech je možné zhlédnout tyto naše mače:

 

Tempo VSC vs Spam (HR)

Tempo vs Stags (UK)

Tempo VSC vs Chicaboos (B)

Tempo VSC vs Locos

Tempo VSC vs Spectrum

Tempo VSC versus Vennep (NL)

Muži postoupili do playoff Extraligy

 

 

Muži po dvou letech postoupili do playoff Extraligy. Pomohl skvělý první jarní víkend a úžasný první víkend nadstavby B. Druhý srpnový víkend už byl dost bídný. Potřebovali jsme k jistotě postupu jediné vítězství. Nedočkali jsme se ho. Naštěstí Painbusters Most byli v ještě více svízelné pozici. V případě našich 4 porážek potřebovali stejně vše vyhrát. A nevyhráli. Porazili je rivalové z Chomutova a tím nám zářijové playoff "přihráli". I tak byl hodně prohřátý víkend na Mlatevňě v mnohém pozitivní. Tomáš Mini Petr nasbíral neuvěřitelných 8 hitů! Kryštof Červinka hned 5! Radim Votava má první dva hity extraligové kariéry a kvalitní zákroky na dvojce. A Jonáš Novák si na prkně ve 14 letech připsal první so. A hnedle sluggera Vojtu Buchnera. Také si ale "připsal" první extraligové L kariéry, viz video.

 

Druhé dva zářijové víkendy nastoupíme ve čtvrtfinále na tři vítězná utkání proti Spectru nebo Havl. Brodu.

Subscribe to this RSS feed

Partneři:

Hypnosis