Logo

Tempo Praha Print

Datum Oponent Hřiště Čas Výsledek
Sat, April 13th Žraloci Ledenice / Exl Tempo 2:30 PM L 0 - 1
Sat, April 13th Žraloci Ledenice / Exl Tempo 4:30 PM L 3 - 9
Sun, April 14th Spectrum Praha / Exl Tempo 11:00 AM W 4 - 3
Sun, April 14th Spectrum Praha / Exl Tempo 1:00 PM W 7 - 6
Sat, April 27th @ Chomutov Beavers / Exl Chomutov 12:00 PM W 6 - 3
Sat, April 27th @ Chomutov Beavers / Exl Chomutov 2:00 PM W 8 - 0
Sun, April 28th @ Painbusters Most / Exl Most 12:00 PM L 0 - 7
Sun, April 28th @ Painbusters Most / Exl Most 2:00 PM L 2 - 6
Sat, May 4th Locos / Exl Tempo 1:00 PM W 7 - 0
Sat, May 4th Locos / Exl Tempo 3:00 PM L 2 - 4
Sun, May 5th Hroši HB / Exl Tempo 1:00 PM W 5 - 4
Sun, May 5th Hroši HB / Exl Tempo 3:00 PM W 8 - 1
Sat, May 18th @ Eagles Praha / Exl Krč 11:00 AM W 10 - 2
Sat, May 18th Eagles Praha / Exl Krč 1:00 PM L 4 - 5
Sat, June 1st @ Spectrum Praha / Exl Černý Most 11:00 AM L 2 - 3
Sat, June 1st @ Spectrum Praha / Exl Černý Most 1:00 PM W 3 - 0
Sun, June 2nd @ Žraloci Ledenice / Exl Ledenice 11:00 AM L 1 - 8
Sun, June 2nd @ Žraloci Ledenice / Exl Ledenice 1:00 PM L 6 - 7
Sat, June 29th Painbusters Most / Exl Tempo 3:30 PM W 4 - 1
Sat, June 29th Painbusters Most / Exl Tempo 5:30 PM L 3 - 6
Sun, June 30th Chomutov Beavers / Exl Tempo 3:00 PM W 7 - 3
Sun, June 30th Chomutov Beavers / Exl Tempo 5:00 PM W 8 - 2
Sat, July 27th @ Žraloci Ledenice / Cup Tempo 10:00 AM L 3 - 13
Sat, July 27th @ Chomutov Beavers / Cup Černý Most 3:00 PM L 8 - 9
Sun, July 28th @ Painbusters Most / Cup Tempo 9:00 AM W 8 - 5
Sun, July 28th Chomutov Beavers / Cup Tempo 11:30 AM W 5 - 2
Sun, July 28th @ Žraloci Ledenice / Cup Černý Most 3:00 PM L 2 - 9
Sat, August 10th @ Hroši HB / Exl Havlíčkův Brod 12:00 PM L 2 - 3
Sat, August 10th @ Hroši HB / Exl Havlíčkův Brod 2:00 PM L 4 - 7
Sun, August 11th @ Locos / Exl Břeclav 11:00 AM W 2 - 1
Sun, August 11th @ Locos / Exl Břeclav 1:00 PM L 3 - 4
Sat, August 17th Eagles Praha / Exl Tempo 2:00 PM L 4 - 6
Sat, August 17th Eagles Praha / Exl Tempo 4:00 PM W 6 - 3
Mon, August 26th BC Contois / Cup Nettuno Italy 1:00 PM W 2 - 0
Mon, August 26th @ Hurricanes / Cup Nettuno Italy 5:00 PM W 7 - 6
Tue, August 27th Text Town Tigers / Cup Nettuno Italy 11:00 AM W 5 - 1
Wed, August 28th @ Academy Nettuno / Cup Nettuno Italy 3:30 PM L 0 - 2
Thu, August 29th SC Span / Cup Nettuno Italy 11:00 AM W 9 - 1
Thu, August 29th @ Žraloci Ledenice / Cup Nettuno Italy 5:45 PM W 6 - 1
Fri, August 30th @ Academy Nettuno / Cup Nettuno Italy 3:30 PM L 1 - 7
Fri, August 30th Hurricanes / Cup Nettuno Italy 6:00 PM L 1 - 3
Sat, September 7th Chomutov Beavers / Exl Tempo 4:00 PM L 2 - 3
Sun, September 8th @ Chomutov Beavers / Exl Chomutov 4:00 PM L 5 - 7
Sat, September 14th @ Chomutov Beavers / Exl Chomutov 4:00 PM W 2 - 1
Sun, September 15th Chomutov Beavers / Exl Tempo 1:00 PM L 3 - 4

Vytvořili Jan Rylich a Jakub Svejda 2013 ©