A+ A A-
Petr Bednář

Petr Bednář

Soustředění 2017

 

Soustředění letní prázdninové v Kostelci nad Orlicí - informace pro mládež

 

Příjezd v neděli 30. července mezi 13-14 h - odpoledne od 15 h již trénujeme

Odjezd v pátek 4. srpna po 18 h, po odpoledním tréninku

Odjezd i příjezd po vlastní ose a na vlastní náklady!

Spíme v chatách (buňkách) v Autokempu Orlice, cca 800 m od hřiště

Spacák + prostěradlo + polštář sebou

Plavky sebou - vedle kempu je koupaliště

Strava: V přilehlé restauraci - je povinná!!! Sportujeme a tudíž musíme pravidelně jíst. Měli bychom se vejít do 200 Kč/den/plná penze

Sprchy: teplá voda za 10 nebo 20 Kč - mají jen sprchy na peníze

Účastník si sám hradí ubytování a stravu. 1700-1900 Kč dle předběžných výpočtů + teplá voda (dostatek mincí do automatu). Oddíl hradí pronájem hřiště a vše ostatní.

Trénujeme 2x denně (2x 2-2,5 h) + po večeři společný zápas každý den

Kdo si chce vzít kolo, aby nemusel pěšky na hřiště, může si ho vzít! Vřele, opravdu vřele doporučuji!!! Zámek na kolo sebou!

Peníze za soustředění budou vybrány od každého na místě!

 

 

Další informace budu doplňovat do tohoto článku, nebo mi volejte 602 237 393

Petr Bednář

Žáci poprvé na bedně!

 

ŽÁCI VYBOJOVALI PRVNÍ BEDNU V HISTORII ÚČASTÍ NA LIGOVÝCH TURNAJÍCH!

 

V Pardubicích v boji o bronz senzačně otočili z 0-3 na 4-3! Je to teprve třetí (o to cennější) medailové umístění našich mládežníků. Před tím se podařilo bronz vybojovat jen kadetům v říjnu 2015 v Kostelci a v červnu 2016 v Radotíně.

 

Jirka dodává: Kluci a Lucka hráli fakt dobře. Vynikali akce 1-3. po ose Honza, Jáchym a Martin; rozhodující 2RBI hit od Lucky proti Pardubicím na kluka vysokýho 190cm; aut 7-2 od Martina; skvělej nadhoz Vaška, házel rány a plno striků; krásné slajdy od Jáchyma, otočení zápasu o třetí místo proti Joudrs B z 0:3 na 4:3. Zázemí kvalitně zajistili tátové od Fíly a Matyášem, Honzy a Venci!

Kadeti nakypřili půdu sekáčům z Áčka

 

Kadeti v Ledenicích dne 3. 6. 2017 nakypřili půdu sekáčům z Áčka

 

Podle výsledků (4x L, s JOUDRS  9-10, s Kunovicemi 4-11, s Ledenicemi 3-14 a se Sezimovým Ústím 3-8) to nevypadá, že by chlapi Tempa v neděli 4. 6. 2017 v Ledenicích v extralize dvěma vítězství na něco mohli navázat.

Ale podle výkonů a bojovného ducha kadetů je nadpis oprávněný!

S JOUDRS jsme neudrželi v poslední směně několika bodový náskok a v dalších zápasech byl stav dlouho vyrovnaný.

Všichni koučové soupeřů shodně říkali, že jsme za ten měsíc od minulého turnaje udělali velký skok.

Bude to asi pravda, neboť při třech „ballech“ i Ledenice s Kunovicemi v zápase s námi dávali pálkařiům pokyn nepálit a čekat na toss.

Zásluhu na dobré hře mají především oba nadhazovači, Vojta a Vašek, a dále nový a mladý druhý kouč  Adam Kyp.

Základním nedostatkem, který je třeba odstranit  /  například pomocí nadhazovacího stroje/,  je chytání vysokých odpalů v dlouhém poli začínajícími hráči.

 

Dandy senior. 

Muži smetli loňské medailisty

 

Tradiční trip do Havlíčkova Brodu a Ledenic dopadl tentokrát parádně. Vezeme čtyři vítězství a můžeme tak začít vážně uvažovat, jak vybojovat jednu z prvních dvou příček po základní části. Byl by to historický úspěch. Nepředbíhejme ovšem, ještě nás čeká 12 těžkých mačů.

 

V Brodě po letech konečně během naší přítomnosti nepršelo, bylo krásně. Oba naši nadhazovači odvedli nadstandartní výkon. Nebýt jednoho erroru, Hroši by proti nám doběhli jen 3x. Což proti týmu, který nás vždy, když vyhrál, rozdrtil mocným hittingem, je značný úspěch. Kvalitní zákroky ve vnějším poli předvedli P. Vácha a S. Smysl. Na pálce nám, je nutno přiznat, helply žblabuňky na devítku, kde měli Hroši docela gap. Petr Vácha odsprintoval itp homerun!

 

Večer jsme se přesunuli do přívětivé hospody v Boleševci, kde jsme za zvuku moccýh basů (do páté ranní...) přetrpěli noc a pokračovali do Ledenic.

 

Žraloci nám v dubnu na úvod docela nařezali, obezřetnost byla tedy na místě. Jakoby jsme ale nastoupili proti úplně jinému mančaftu. Soupeři se podařilo pouze jedenkrát! skórovat. Hlavní zásluhu na tom má Marek Joska, který odházel většinu dne. ZAZNAMENAL SVŮJ PRVNÍ NO-HITTER KARIÉRY! MY JSME NAOPAK SKÓROVALI CELKEM 14x. Ni Breník, ni Frejlach překážkou tentokrát nebyly. Vystáli jsme nadprůměrně met a soupeř v obraně nadprůměrně chyboval, čehož jsme trestali. Hrdinou dne je Karel, který při slajdu na dvojku při krádeži (neměl ji, nepřečetl signál...) utrpěl řez spajkou od novozélandské spojky. Prořízla mu dres i kůži na levé ruce. Novozélanďan se česky omluvil, což bylo velmi milé. Karel zápas statečně dohrál, vystál 2 bb a dokonce hitoval! Tvrdý 2 run linedrive homerun vystřelil Michal Kolůch, čímž nám velmi pomohl na úvod prvního mače.

Subscribe to this RSS feed

Partneři:

Hypnosis