A+ A A-

Tři týmy v akci

 

Michal Kolůch je po 8 zápasech nejlepší pálkař Tempa s AVG .527

 


Muži a druhé EXL kolo


V sobotu muži doma hostili Chomutov. S Bobry jsme už šest zápasů v řadě nevyhráli. Nepovedlo se to ani na posedmé, byť v otočce mohlo dojít i posledním nadhozem. Napínavý zápas byl nejprve v režii soupeře, pak jsme na Marka Malého v šestce srovnali (hodil 16 so!) na 2-2. V sedmě se nám dohrávka nepovedla a šlo se do prvního letošního prodloužení. V něm Chomutov po ulejvce a singlu bod stáhnul. My jsme sice také úspěšně ulili a posunuli, z trojky jsme ale běžce nedotlačili. Poslední pálkař Martin Joska měl dokonce na pálce walkoff (Brába dostal ib a ukradl dvojku), ale trefit míč bylo nad jeho síly. Celý zápas a jen tři body (dva do ER) házel Jiří Brabec.

 

V druhém zápase jsme si zklamaní vynahradili 15 hity a vysokým W 11-2. Padlo několik obíhaných hr i jeden 3-run za plot, od P. Váchy.

 

V neděli nejprve porážíme Most těsně 1-0, když bod padne po dvojté kráděži. Marek Joska povolí jediný hit (zrovna na něj).

 

Druhý zápas stojí za starou belu, Vojta Buchner na prkně Mostu je neprůstřelný a my k tomu začneme hromadit polařské i nadhazovačské chyby, až příliš chyb. První auty v životě v Extralize hraje Petr Franek na trojce.

 

Video

 

Kadeti poprvé na Lize kadetů, v Pardubicích


Velmi omlazení kadeti se pod vedením Matěje pustili do prvních mačů sezóny. 6 žáků + 4 kadeti v Pardubicích 2x vyhráli a 2x prohráli. Skončili tak na svém prvním turnaji třetí.

 

Coachball také v akci, na Krči

 

Více Ondřej zde:

 

Tahle super parta dnes udelala skvelej vysledek. Poprve v coachballe porazime Eagles Praha 8:4 a diky druhe vyhre proti Praotcum 9:2 vezeme domu zaslouzeny bronz (pri stejnem bodovem poctu jako druhy Beavers).
Hracem vikendu byl Oliver Pokorny.
Generation next, o tom je nas text.
Ondrej & Eva
 
Může jít o obrázek 11 people , people standing a grass
 
Naposledy změněno

Vložit komentář

Zpět nahoru

Partneři:

Hypnosis