Logo
Tisk této stránky

Kadeti vítězí přes kopírák, muži na hraně

 

 

 

Kadeti

 

Pošesté v řadě zvítězili na ligovém turnaji (4x kadeti, 2x junioři, je to skoro jeden tým). Tentokrát na útulném hřišťátku v Hradci ve finále porazili rivaly Pasos 4-0. V tabulce divize východ Ligy kadetů jsou určitě první a 18.října doma nastoupí ve Final Four o titul Ligy kadetů 2020. Vašek Frýba si z turnaje odnáší individuální cenu za několik homerunů, které fascinovaly všechny přítomné.

 

Muži

 


prachbídně rozehráli semifinále Extraligy proti Chomutovu. Prohrávají 0-2 na zápasy po výsledcích 2-8 a 1-5. Paradoxně vyrovnanější byl první duel, kdy do šestky jsme drželi Bobry na dostřel 2-3. V druhém utkání nás hned v úvodu skolil 3-run homerun Venci Svobody. Vůbec se nám nedaří na pálce. Osaměle zářící hvězdou je Mikuláš Klas (5/6!!!). Po dni volna NASTOUPÍME K ROZHODUJÍCÍ GAME 3 V ÚTERÝ 22. ZÁŘÍ OD 20 h NA JOUDRS. POPRVÉ V DĚJINÁCH PŘÍMÝ PŘENSO V TELEVIZI NA ČT SPORT! 

 

 

Coachball

 

U11 udělali Ondrovi a Evě velkou radost, viz komentář Ondry:

Ani bomby, dela, rakety, line drivy, mega svihy techto trech boberu (Albert, Tom&Tom), ale i zbytku tymu nestacily v bitve o bronz. Prohravame v prodlouzeni 10:11 s Blesky z Jablonce.
Dobry turnaj na kterem se konecne i chvalilo. Sice jsme prohrali s Chomutovem 4-7, pak s Krci 4-8, porazili Jablonec 5-4, ale uroven hry sla opet nahoru.
Diky Chomutov Beavers za perfektni organizaci.
O&E
 
Naposledy změněno

Vytvořili Jan Rylich a Jakub Svejda 2013 ©