A+ A A-

Tempo uzmulo víkend

 

VÍTĚZNÝ TÝM KADETŮ, TŘETÍ PRVENSTVÍ V ŘADĚ!!!

 

Tempo zažilo doposud nejlepší víkend sezóny 2020

 

Kadeti

 


Pořádali a hráli 3. turnaj Ligy kadetů. Obhajovali a OBHÁJILI DVĚ PŘEDCHOZÍ PRVENSTVÍ!!! Ve finále porazili (a celý turnaj zase neprohráli) mladé Joudrsáky 4-3. Lize kadetů divize východ tak suverénně vládnou a mohou pomýšlet na říjnové Final Four!

 

 

Coachball

 

Na obrázku může být: 2 people, venku

 

 

Dnes si konecne nase listicky pripisuji pekne “W” proti Patriotum z Liberce. Krasne dva auty na domaci v tomto zapase zahrala dvojice Luisa Rockova - Lukas Suchopar (treti aut na slapaci domaci, chyceny bezec na domaci po teci).
Krome drtive prohry s kamarady Bobry (1-12), hrajeme pekny vyrovnany match s Horniky z Kladna (4-8, vedli jsme 4-0) a tesne prohravame s Blesky z Jablonce 5-6 v prodlouzeni (nutno priznat po dvojite chybe rozhodcich, kteri nam neuznali jasny bod po dobehu na domaci, ktery byl pro nas 6-5 v dohravce).
Dalsi ostry test nas ceka v Chomutove (Kadani) za 14 dni.
O&E
 
 
T-ball
 
 
 
 
 
Hezka softballova nedele na Tempu v nejmensi kategorii T-Ball. Porazili jsme 2x Hrochy, 2x pukli s Bobry. Perfektni rozhodcovske vykony predvedli nasi zaci. Diky jim, jen tak dal. No a jak uz je tradici na Tempu, kdyz vyhry, tak zadna cokolada, jen ovoce!!
O&E
 
 
Muži
 

Zázračným finišem v nadstavbě a famózní, znovu zrozenou pálkou VYBOJOVALI SEMIFINÁLE EXTRALIGY!!! Deváté od roku 2006. Nastoupí proti Chomutovu na tři vítězná utkání. Na poslední zápas, který (také) rozhodl o neuvěřitelném úspěchu (po srpnových blamážích) cestovali do Břeclavi, kde proti místním Locos před nabitými tribunami sehráli úderný mač. Vyhráli 6-3, taženi nadhazovačem Joskou, Brabcem a útočníky Pitrákem, Joskou a Klasem.
 
 
 
 
Na obrázku může být: 11 people, outdoor a text
Naposledy změněno

Vložit komentář

Zpět nahoru

Partneři:

Hypnosis