A+ A A-

Kadeti znovu PRVNÍ, muži živí naději

 

Víkend plný softballu přinesl radost i naději.

 

Kadeti:

 


Podruhé vyhráli ligový turnaj, když v 9 hráčích zvládli do vítězství čtyři mače včetně finále proti Pasos (3-2). Suverénně vedou tabulku otevřené Ligy kadetů.

 

 

Muži:


Se vydali na cesty. Nejprve do Břeclavi. Jednou rupli, jednou ve velmi nepříznivých klimatických a biologických podmínkách (déšť, vedro, komáři, šero) uhájili remízu a utkání se 6. září bude opakovat. Z Břeclavi v neděli ráno odcestovali do H. Brodu. Tam skvělým výkonem nejprve porazili nabušené Hrochy 3-2, poté podlehli 0-5. Vítězství nás udrželo v boji o semifinále! Naši T-ballisté bombasticky fandili! Videa:

 

Tvrdý linedrive Tomáše Petra

Skvělý zákrok Tomáše Kleina

Kontraverzní aut běžce Petra Váchy

Fantastický aut spojky Hospodky

 

Coachball:

 

Konecne jsme se dockali prvniho hraciho vikendu v kategorii U11.
Vyrovnana skupina, slusne zapasy, prijemne klima pod Jestedem. Bohuzel se nam v kazdem zapase nepovedla jedna smena, klasicka sestibodovka a to nas pak stalo vyrovnanejsi vysledek ci nejakou tu vyhru.
Dlouha herni - treninkova pauza se podepsala zejmena na novaccich, nicmene i palkarske opory T&T mely take vyschlejsi prach. No nic, davame hlavy dohromady a priste uz pujdeme po nejakem tom “wecku”.
O&E
 
 
 
 
T-Ball:

 

THE MAGNIFICENT NINE!
Prvni zapas, zapas snu. Hrajeme skvele auty, palime jak o zivot. Porazime drtive Brno.
Ale pak promena, chyba za chybou, opet par smen s obdrzenymi sesti body. Skoda, mohli jsme v tabulce skoncit vyrazne vyse.
Ale diky za pekny turnaj. Skoda, ze jsme nemeli dalsi hrace na stridani.
Moc pekne hrala v poli Barca Stankova, od druheho zapasu palil jak o zivot Lukas Suchopar.
 
 
 
 
 

 

Vložit komentář

Zpět nahoru

Partneři:

Hypnosis