A+ A A-

Hot season is on!

 

 

Sezóna se přehoupla do žhavé fáze!


Nejprve jsme v obrovském počtu (cca 50 cvičenců a trenérů) absolvovali již páté 5-denní soustředění v řadě (2016-2020) v nádherném Kostelci nad Orlicí. Pod vedením 6 trenérů si děti i starší 15x mákli. 5 x 3 tréninkových jednotek! Všichni poctivě trénovali. Table-tennisový turnaj ovládli the Bížové. 

 

Muži A


Nastoupili do nadstavby. Obrovský výbuch však nastal. Most i Ledenice jsme na jaře smázli. Nyní oba celky rozmázly nás. Dost nám to zkomplikovalo boj o semifinále. Stále však máme vše ve svých pažích, spíše možná hlavách. Nutně však musíme začít vítězit. Za 14 dní hrajeme o prodloužení sezóny v Břeclavi a H. Brodu. Více v detailech utkání. Vůbec se nedařilo na pálce, bohužel ani na prkně.  Úspěšně bušil jen Miki Klas a Adam Kyp. Mikuláš odpálil svůj 3. hr sezóny. Parádně, na plůtku, robnul Kryštof Pitrák homerun jednomu z Ledenických.

 

Kadeti


Poprvé vyhráli ligový turnaj a udělali nám tak velkou radost. Více zde.

 

Žáci

 

Srpen otevřeli Superligou žáků naši mládežníci v Ledenicích. Bohužel vše prohráli, ale výkony z několika mačů dávají naději na lepší výsledky tohoto mladého týmu.

Naposledy změněno

Vložit komentář

Zpět nahoru

Partneři:

Hypnosis