A+ A A-

Bojujeme o první místo po ZČ

 

Obtížný víkend zvládneme uhrát s pozitivní bilancí. Stále tak držíme naději na první místo po ZČ Extraligy. A tedy dobrou výchozí pozici do nadstavby a boj o první čtyři místa v ní, která znamenají postup do zářijového semifinále. Rozhodne, na třetí pokus, dáli sv. Petr, náš výlet do H. Brodu, resp. dosud 2x propršený dabl proti místním Hrochům. Hrajeme ve čtvrtek 23/7 od 18 a 20 h. 

 

V sobotu jsme nastoupili proti Locos Břeclav. Soupeř nám i sobě vlastně vyšel vstříc. Mělo se hrát v Břeclavi, tam ale nakonec opravdu lilo a soupeř operativně dorazil do Prahy, za což děkujeme velice. Rozcházíme se smírně 1-1 na zápasy. Highlightem dne je bezesporu linedrive homerun Kryštofa Pitráka, vyražený walkoff homerun J. Holobrádka a skoro no hitter J. Osičky! Detaily ve výsledcích. Jediný hit, Štočova ulejvka a po dvou errorech dobíhá sám domů

 

V neděli čelíme omlazenému Spectru, kdy proti nám snad poprvé za 20 let nenastoupila legenda David Mertl! Soupeř už disponuje nadhazovačem Balou a není lehké se na něj prosadit. Nakonec ale potvrdíme, že na pálce nám to letos docela šlape a oba mače dotáhneme do vítězství. Pomůže i tvrdý Mikulášův triple. Detaily ve výsledcích.

 

Celý víkend pálí jak z rychlopalného kanónu Michal Kolůch (7/13, 7 rbi, hr). Konečně se prosadí a důležitými hity a metami zdarma v útoku píchne Lukáš Fiala. Čím dál přesněji a pro soupeře obtížněji nadhazuje Marek Joska.

 

Naposledy změněno

Vložit komentář

Zpět nahoru

Partneři:

Hypnosis