A+ A A-

Extraliga a MČR v coachballu

 

 

Muži A

 

Extraligová nálož šesti utkání byla náročná. Nakonec jsme padli jen 2x, hned v úvodu s Beavers. Vždy o bod. Škoda, jedno W by zcela postačovalo, protože právě Chomutov pak nečekaně 2x prohrál s Mostem. Tomu jsme v neděli nechtěně 2x trefili nadhazovače, naštěstí bez vážnějších následků. Do zad mladého A. Buchnera, bohužel do hlavy Vojtu Buchnera. Znovu je na stole otázka, zdali něco neudělat s míči nebo pálkami. V rukách fyzicky dobře připravených hráčů jsou moderní pálky a tvrdé míče nebezpečnou zbraní. 

 

První zásah zpomaleně na videu, v podání Mikuláše Klase a jeho tvrdého linedrivu

 


V pondělí jsme poprvé zavítali do krásného sportovního stánku v S. Ústí. Soupeř byl outsiderem, v obou mačích nás ale trochu potrápil. Díky kvalitní a tvrdé pálce jsme ovšem vždy utkání úspěšně zvládli. Homeruny odpálily Marek Joska, Michal Kolůch (2, za víkend 3!), Mikuláš Klas a Tomáš Petr. Marek Joska bezproblémově nadhazoval.

 

V 12 utkáních se nám zatím velmi pálkařsky dařilo, AVG týmu je nejlepší v Extralize, .340. Stejně tak máme nejvíce homerunů. To je velký pozitivní posun proti loňsku!

 

Coachball U11

 


Se poprvé od loňského úspěchu na MČR představil v nové sestavě plné nováčků. Více reportuje Ondra Roček: Z druheho Open MČR vezeme druhe sedme misto. Na rozdil od zaku, kde bylo tymu 14, bylo na Joudrs “jen” 8 tymu. Ale jejich kvalita byla vysoka. Opet se ukazalo, jak moc je v Coachballu dulezite mit dobry nadhoz!! Diky Matej Biza, ze prisel dnes na prkno. Hned jsme palili dobre. Nedele nabidla dva pekne zapasy, ktere jsme si uzili. Poznali jsme take naseho noveho soupere v ligove skupine - Miners Kladno. Mame spoustu novych nadejnych hracu, kdyz budou pravidelne a poradne trenovat, tak muzeme mit na podzim silny tym.

 

Na obrázku může být: 6 people, venku

 

 

Naposledy změněno

Vložit komentář

Zpět nahoru

Partneři:

Hypnosis