A+ A A-

Víkend bohatý na srážky i softball

 

 

Víkend byl bohužel dost propršený, ale i tak se mnohé odehrálo.

 

Muži A:

Drží neporazitelnost v Extralize, 2x porazili Tunnellers (Radotín). Karel Rozehnal zaznamenal první letošní homerun. V sobotu jsme přijeli do H. Brodu a hned zase v hustém dešti odjeli... Hrát se nedalo. O náhradním termínu se jedná. Více PeBe:

Karel Rozehnal a jeho dvoubodová střela za plot nám dopřála klidu v dnešním druhém utkání Extraligy proti Tunnellers. Byl to až ve čtyřce náš první hit na mladíka Orálka. Nadhazuje ne neúčinně, vykosil pár našich bomberů a pokud vydrží v trenálu, za pár let by mohl být kvalitním ligovým pitcherem. Nakonec jsme vyhráli 6-0. V prvním mači jsme čelili stále obdivuhodně zarputilému superveteránovi Alešovi Jetmarovi. Pálkařsky se zadařilo a zvítězili jsme 11-3 v pětce. Vet Pavel Moravec hrající za Tunnellers se připomenul 2 run hr na dva strajky. Obě utkání doházel a další 2 Sejvs plus 4 Kejs zaznamenal Vojta Koubek! Bravo! Za dva týdny POKRAČUJEME SUPERVÍKENDEM (6 mačů ve třech dnech) proti dravým Beavers ChomutovPainbusters Most a Hladovým Hrochům ze Sezimáče! Kryštof Pitrák zaznamenal 500. all time hit za Áčko!

 

Kadeti:

Nedohráli MČR Open na Eagles, více Dandy:


KADETI NA MEMORIÁLU RADKA ŠTĚPÁNKA
 
Turnaj kadetů se hrál tento víkend na Krči. Radek Štěpánek byl dlouholetý hráč našeho oddílu Tempo Praha. Pod vedením Vlasty Brycha vyrostl v naší nejlepší první metu v softu i v baseballu. Pozdějí spolu s dalšími hráči Tempa založil nynější Eagles a měl nejvěší zásluhu na vybudování současného baseballového a softbalového  areálu na Krči, který je největším v Evropě.
O zápase našich kadetů v pátek s Trhovými Sviny, kteří nás v prvním utkání vyprovodili, jak se říká trhovým krokem, s výsledkem 0 ku 19, už psal PB. Stejně jako o dalším zápase s Břeclaví 3 ku 5. Bohužel tento herní vzestup zarazil vytrvalý déšť a další utkání jsme již nehráli. Potěšila účast 15-ti hráčů/ navíc dívky nemohly hrát/, což bylo nejvíc za posledních 15 let.
Přikládám 2 fotky o tom trhovém počasí. Ve velké kaluži na hřišti se zrcadlí hydrometeorologická věž hlavou dolů a před vstupem do clubroomu se přezouvaly nejen spikes, ale i holínky.
Dandy sen

 

T-Ball:

S několika úplnými nováčky zavítal do Merklína. Více Ondřej Roček:

Z Merklina si vezeme z prvniho ligoveho vikendu v T-ballu nejen dve cenne vyhry (z toho jednu proti vitezi turnaje Chomutovu) a celkove treti misto, ale i cenne zkusenosti. Treba to, ze na lufty se nevybiha (to nas stalo celkem 6 autu v utoku) nebo ze je dulezite pevne drzet metu (dalsi tri auty).

Celkove jsme hrali prumerne v poli, ale skvele palili! Perfektni odpaly predvedli novacci Oliver Kostka a Elias Paluba, podporeni vyborne palicimi Albertem Rockem a Oliverem Pokornym.

Tesime se na dalsi hrací vikend.

 

GO TEMPO GO!

Naposledy změněno

Vložit komentář

Zpět nahoru

Partneři:

Hypnosis