A+ A A-

SOFTU ZDAR A VIRU ZMAR !

 

 

SOFTU  ZDAR  A  VIRU  ZMAR !

Milé spoluhráčky a milí spoluhráči, jsem si jist, že pokud budeme nadále dodržovat všechna doporučená opatření, budeme z té epidemie brzy venku a my budeme moci venku opět trénovat, hrát a pobývat v partě skvělých lidí.
Co bychom mohli dělat již teď?


Můžeme na netu třeba prostřednictvím PB sdílet společně na našich stránkách Tempa zajímavé a povzbuzující věci, které se dostanou ke komukoli z nás.
Můžeme si prodloužit zimní přípravu a posilovat. Přikládám fotku, jak si doma jednoduše pořídit to nejlepší posilování na zápěstí pro házení i pro pálku. Je to natáčení závaží oběma směry v natažených pažích. Naplněná petlahev, provázek/ zde použito švihadlo/a není-li lepší a silnější tyč, tak stačí vařečka.
V den tréninku si mohu na sebe vzít aspoň klubové tričko a ještě k umocnění po netu rozeslat svoji fotku v dresu ostatním spoluhráčům, že i doma jsme pořád jeden tým.
Myslím, že nikomu nuda nehrozí. Ale kdyby...přikládám detektivní delší povídku Hvězdy a koně, kde hlavní hrdina je mladý hráč softballu z Tempa a kde se v závěru objeví i policejní náčelník Petr Bednář. No, nekupte to!
Dandy sen

Dandyho povídku Hvězdy a les STAHUJTE ZDE

Naposledy změněno

Vložit komentář

Zpět nahoru

Partneři:

Hypnosis