A+ A A-

Napínavé úvodní bitvy EXLM

 

Steve Normand z Calgary házel proti Spectru bez chybičky 6.-11. inning!

 

Úvodní hrací víkend byl velmi napínavý. V příšerném chladu jsme v sobotu dvakrát podlehli Ledenicím. Mrzí prohra 1-0. Obrana jela na jedničku, v šestce jsme byli hit od breaku, ale prošťouchnout míč na trávu se nepodařilo. Druhý zápas nás pak borci z Ledenic rozbušili a navíc skončil už v páté směně pro tmu.

 

Neděle začala 3h dlouhým napínákem proti Spectru. Rozhodl až jedenáctý inning, kdy porážku odvrátil opravdu dlouhým a tvrdým WALK OFF dablem Petr Bednář. Nezapomenutelný sportovní zážitek. Celé utkání za soupeře odházel M. Bala. Body na 2-2 jsme dali v šestce na střídajícího O. Malečka. Hodil cca 4 nadhozy... V druhém utkání jsme, psychicky posíleni z thrilling závěru, zvítězili mnohem snadněji (i když výsledek mate).

 

Nadhazovači se zatím jeví v dobré formě po opravdu poctivé zimní přípravě. Steve z Kanady, dvouměsíční posila, se kvalitním výkonem chytl v nedělním maratónu. Zatím dost zaostává pálka. Povedlo se několik kratších her, mnoho ale krachlo. Tvrdé dlouhé hity jsou zatím někde schované, i když v neděli se začalo dařit více. Homerun má zatím jen Karel Rozehnal. 

 

Za 14 dní razíme na sever republiky.

 

 

Vložit komentář

Zpět nahoru

Partneři:

Hypnosis