A+ A A-

Úžasně rozjeté semifinále

 

 

Rozehráli jsme osmé semifinále v naší novodobé historii. V sedmi předchozích pokusech se nám podařilo maximálně zvítězit v jediném utkání (4x). Ve třech semifinále jsme nezvítězili ani v jediném utkání... Nyní jsme velmi obtížného soupeře, Žraloky Ledenice, porazili hned 2x.  A v řadě! V sérii tedy vedeme 2-0 na utkání a pokračujeme v páteční svátek 28. září v Ledenicích.

 

Obě utkání byla vyrovnaná, obě jsme vyhráli o jeden bod, v obou rozhodla jediná povedené rozehra či útok. Pokaždé dominovali nadhazovači (16 so našich borců v prvním, 12 v druhém). Vysoko přes 20 so Jardy Breníka v obou. Nám se podařilo prosadit kombinací odpalů, krádeží a ulejvek. Soupeř to zkusil přes tvrdé hity a v pětce prvního mače nebyl daleko od úspěchu. V druhém se mu pálkařsky tolik nedařilo. V poli Ledenice udělali pět chyb, což mělo vliv na výsledek. Stejně tak naše chyby v druhém utkání významně ovlivnili první tři směny.

 

Všechny hráče i příznivce našeho týmu musel potěšit druhý, domácí, zápas. Třikrát jsme prohrávali, třikrát jsme dokázali srovnat! To svědčí o vysoké mentální kvalitě týmu, kterou jsme postupně načerpávali od letních měsíců. Supercup do nás pak nalil nevídané pozitivní i negativní zkušenosti a pozitivní zážitky, které se nám nyní v playoff zatraceně hodí.

 

Těšíme se na další zápasy playoff 2018!

 

WE PLAY FOR OCTOBER! Je to tisíckrát omleté heslo z MLB, ale i zde uprostřed Evropy 100% výstižné. Hrajeme a vysoké úsilí za cenu mnoha obětí  vynakládáme celý rok o dotáhnout to do října je velkou výzvou, snem, odměnou i přáním. 

 

 

Naposledy změněno

Vložit komentář

Zpět nahoru

Partneři:

Hypnosis