A+ A A-

Historický WALKOFF WALK

 

Po sedmitýdenní pauze odstartovala podzimní část EXLM, vždy ta napínavější a zajímavější! V sobotu v Pardubicích, za nesnesitelného vedra a vyprahlém hřišti, jsme dvákrát přejeli Pardubice. V prvním utkání soupeř zahrozil v půlce, kdy 5 body dotáhl na bod. Vyšťavený Jirka však situaci zvládl, přidali jsme další body a zvítězili 10-6. Vojta Koubek si odbyl v 15-letech ligovou premiéru! A hned vystál 2 bb. Váchič hrál nadšeně na dvojce. Zahráli jsme velmi rychlý hit and run, kdy Váchič prosvištěl domů z jedničky!

 

Druhé utkání bylo plně v naší direkci. 15-1, 16 hitů, celkem za oba mače 26. Další premiéru prožil 20-letý Adam Kyp. Uvedl se triplem a singlem. Legendární zadovka (Texas drag bunt) se po letech podařila Ondrovi Ročkovi. Marek Joska obstojně házel a soupeři povolil jediný odpal.

 

V neděli nás na začátku důležitého dablu se Spectrem osvěžila bouřka a příjemně se ochladilo. Možná až moc. Zcela nám zchladly pálky a i když jsme se po poctivě vystátých metách dokázali nasadit, potřebný hit na Balu nepřišel. V poli se nedařilo Markovi na nadhozu, přišli i éčka v rozehrách a bylo po utkání. Soupeř zaslouženě zvítězil. 100% byl jen Mišina, měl několik BB a hit.

 

V druhém souboji jsme se ihned ujali vedení 1-0. Spectráci ale po šťastém triplu Mertla v šestce brejkli a ujali se vedení 3-1. Nadhazovat šel Marek, vystřídal Jirku. Další tlak soupeře už až do konce ustál, což nám dost pomohlo. Vyrovnali jsme hned v šestce. Mišina singlem stahuje našeho běžce na 3-2 a je na jedničce. Pálí Marek. Mišina dostvá hit and run a po nechytu na dvojce a šťastném odrazu sprintuje pro vyrovnávací bod! Jdeme se do tie-breaku. Soupeř naplní mety, ale Marek situaci zvládá. My posouváme běžce po SAC bunt Vahiče na trojku. Sváta a Mišina (opět na pálce 100%) dostávají ib. Marek jde pálit. Fantastiky švihá pro tým. Třetí strike mu ale Voborník v parádní rybě chytne. Viz video níže. Plné mety dva auty. Karel má pevnější nervy než Bala, nešvihá mu bally a na zbytek se podívejte na videu:

 

Karlův Walkoff WALK na videu

Vložit komentář

Zpět nahoru

Partneři:

Hypnosis