A+ A A-

Bez Strejdy :-(

 

 

Junioři nastoupili v posledním druholigovém jarním turnaji v Radotíně. 2x smázli domácí, 11-10 a 22-2! Poprvé bez Strejďáčka. Osm let za nás Marek Stejda Strejček nastupoval. I ligu mužů si zahrál. A nyní proti nám... V rudých katích... Dali jsme mu to sežrat, Strejdovi. O první W se "postaral" on, páč nechyt odpal na jedničku a nezahrál tak třetí aut! Ale i on do nás pěkně opřel. Na turnaji skvěle mydlili Kuba Pospíšil a Jakub Síbrt. Prvně jmenovaný tak opanoval jarní statistické tabulky!

 

Žáci i všichni ostatní hráli naposledy na legendárním sedlčanském plácku. Hřiště se po desetiletích posouvá na flek vedle, majitel se s klubem nedohodl na prodloužení nájmu. Za prcky poprvé nastoupilo několik nováčků, Vojtěch, bratr Anny, bratr Honzy! Wéčka jsme se nakonec nedočkali, těsný výsledek s Falcons ale potěšil. Stejně tak agilně hrající malá Adéla, sestra Vaška.

 

A Dandy reportuje:

 

JUNIOŘI – KONEC DOBY LEDOVÉ, ZAČÁTEK DOBY (HU) MÁJOVÉ!

 

V posledních deseti letech připomínala hra juniorů Tempa dobu ledovou. Na všech turnajích jsme zamrzli na posledních místech. Z herního projevu čišel chlad. Chyby se kupily jako sněhové laviny. Srdce trenérů bylo výkony hráčů proklaté jako ledovými rampouchy. Na trénincích bylo lehčí potkat sněžného muže Yettiho než juniora.

Tato doba ledová skončila v neděli dne 24. 6. 2018 v 11,30 hodin slavnostní přísahou juniorů. Slibem, že stejně jako k polidštění opice v homo sapiens došlo jen tím, že pračlověk začal používat více mozek a pracovat usilovně na rozvoji všech svých tělesných dovedností, tak z  rozjívených chlapců udělá softbalisty jen trénování a přemýšlení o hře a skutečný zájem o softbal.

První sněženka této nové doby HU-MÁJOVÉ vypučela hned týž den odpoledne, kdy Junioři Tempa po dobrém výkonu porazili Radotín 22-2.

K tomu je nutné uvést, že den předtím jsme sice také porazili Radotín, ale jen se štěstím o 2 body. A to Radotín hrál pouze v osmi hráčích a na poslední dohrávce pálky za stavu 2 auty obsadil všechny 3 mety a na pálku šel jejich nejlepší hráč, mladý Kuba Strejček. Jeho dlouhý odpal chytil však na devítce Vojta Koubek, kam byl chytře takticky poslán co-koučem Bedlou.

Pro úplnost uvádím, že po špatné hře jsme výrazně prohráli v sobotu s Hladovými Hrochy a v neděli ráno od 9 hodin se Žraloky z Ledenic.

Ale to bylo ještě v době ledové, která, jak věříme, skončila již na smetišti dějin juniorů Tempa.

 

Dandy sen

 

Naposledy změněno

Vložit komentář

Zpět nahoru

Partneři:

Hypnosis