A+ A A-

V Ledenicích a Brodu

 

Loňský 100% úspěch ze zájezdu do Ledenic a Brodu jsme tentokrát nezopakovali. Chyběl nám Marek Joska, obří břímě v podobě kvalitních pálkařů posledních finalistů tak tlačil jen Jirka Brabec. Na prkno se po 3 letech jako starter postavil i Bedla.

 

První zápas v Ledenicích přitom patřil mezi top zážitky letošní sezóny. Jirka účinně házel a v útoku se dařilo situačně pálit. Štoča, Karel a Sváťa odpálili v pravý okamžik a postarali se o většinu bodů vítězného utkání. 7-3. Karel 2-run hr na Breníka, coby první pálkař, který mu po střídaní čelil! Utkání zahájil ne příliš úspěšně mladý Srnka (říkají tak hoši z Ledenic Hajnému?)

 

V druhém duelu jsme Jirku šetřili a na prkno šel poprvé od roku 2013 jako starter Bedla. Sice hodil 4 so, sice úspěšně přikopl na jedničku, rychlošvihače z Ledenic však ani náznakem nezastavil. Útok ho navíc (na Frejlacha) ani za mák nepodpořil. 0-11 ve čtyřce. 

 

V Brodu na nás ráno v 10h nastoupil letos opět M Holobrádek. Na hity jsme vyhráli 4-1, na body prohrály 1-4. Tři doběhy padly na kruté chyby v poli. Holobrádek byl tentokrát velmi obtížnou překážkou.

 

Od 12 h čelíme O. Mullerovi. Vedeme 3-1. Pak však dojdou Jirkovi síly a soupeř 6x po tvrdých odpalech v pětce skóruje. Utkání na začátku sedmičky zdramatizujeme a na prkno musí znovu Holobrádek. Po hitech Martina, Vahiče a Štoči (parádní zátah, už na Holyse) snižujeme na 5-7. Michal Kolůch dostává ib. Bedla pak hned první nadhoz tvrdě linedrivuje do cf, bohužel přímo na polaře.  Dobíháme tak jen pro 6. bod. Michal uvízne na trojce. Jít to o metr vedle, bylo srovnáno... V poli se zaskvěl SS jun, když Kadečkovi v úvodu mače chytl opravdu až za plotem vyrovnávací hr! Bedla utkání dohazoval a bod tentokrát nepovolil za 1 a 2/3 směny.

Naposledy změněno

Vložit komentář

Zpět nahoru

Partneři:

Hypnosis