A+ A A-

Muži smetli loňské medailisty

 

Tradiční trip do Havlíčkova Brodu a Ledenic dopadl tentokrát parádně. Vezeme čtyři vítězství a můžeme tak začít vážně uvažovat, jak vybojovat jednu z prvních dvou příček po základní části. Byl by to historický úspěch. Nepředbíhejme ovšem, ještě nás čeká 12 těžkých mačů.

 

V Brodě po letech konečně během naší přítomnosti nepršelo, bylo krásně. Oba naši nadhazovači odvedli nadstandartní výkon. Nebýt jednoho erroru, Hroši by proti nám doběhli jen 3x. Což proti týmu, který nás vždy, když vyhrál, rozdrtil mocným hittingem, je značný úspěch. Kvalitní zákroky ve vnějším poli předvedli P. Vácha a S. Smysl. Na pálce nám, je nutno přiznat, helply žblabuňky na devítku, kde měli Hroši docela gap. Petr Vácha odsprintoval itp homerun!

 

Večer jsme se přesunuli do přívětivé hospody v Boleševci, kde jsme za zvuku moccýh basů (do páté ranní...) přetrpěli noc a pokračovali do Ledenic.

 

Žraloci nám v dubnu na úvod docela nařezali, obezřetnost byla tedy na místě. Jakoby jsme ale nastoupili proti úplně jinému mančaftu. Soupeři se podařilo pouze jedenkrát! skórovat. Hlavní zásluhu na tom má Marek Joska, který odházel většinu dne. ZAZNAMENAL SVŮJ PRVNÍ NO-HITTER KARIÉRY! MY JSME NAOPAK SKÓROVALI CELKEM 14x. Ni Breník, ni Frejlach překážkou tentokrát nebyly. Vystáli jsme nadprůměrně met a soupeř v obraně nadprůměrně chyboval, čehož jsme trestali. Hrdinou dne je Karel, který při slajdu na dvojku při krádeži (neměl ji, nepřečetl signál...) utrpěl řez spajkou od novozélandské spojky. Prořízla mu dres i kůži na levé ruce. Novozélanďan se česky omluvil, což bylo velmi milé. Karel zápas statečně dohrál, vystál 2 bb a dokonce hitoval! Tvrdý 2 run linedrive homerun vystřelil Michal Kolůch, čímž nám velmi pomohl na úvod prvního mače.

Vložit komentář

Zpět nahoru

Partneři:

Hypnosis