A+ A A-

Cenná vítězství ze severu

 

 

V sobotu nám Most příliš odporu nekladl. Na naše nadhazovače se příliš nechytal, nebo to pořádně, jak Nezbeda schytal (do nártu od Marka Josky). Právě Marek dostal v druhém utkání krizi, zápas pak z větší části doházel Jirka. Stal se nadhazovačem dne. Mostečtí včetně 3 posil z Holandska na Brábu odpálili jen 4x. Z našich zářil Mikuláš (ač jako jeden z mála nevyzbrojen novou COMbatkou), 6 hitů a 8 rbi. COMbatka zatím nezklamala jen Štoču. Po měsíci hrál velmi dobře Petr Vácha. Po zápase jsme si pochutnali na grilovaném masu a buchtě nějaké místní maminky, která to rozbalila v garáži. Moc ochotná paní a peče dobré buchty.

 

Sobotní večer jsme strávili V Hřebíkárně (jakýsi motel nad chomutovským hřištěm), vysauněni a dobře najedeni. 

 

Chomutov předcházela dobrá pověst, v prvním utkání však zklamal. Pálkařsky se prosadil jen na bedlovo intermezzo ve 4. směně (než se stihl rozházet Marek Joska, když Jirka musel z prkna kvůli zranění) a to ještě díky šťastným odpalům (až na jeden lamač). Marek pak hodil miniperfect game ve třech směnách. Navíc překvapivým triplem zápas ztrhl zpět na naší stranu. Chomutov v závěru několikrát chyboval, což bodově "nahradilo" náš mdlejší pálkařský výkon. 

 

Druhý mač však Markovi nevyšel. Nejdřív se CHV ujal vedení po Svobodově hr do opozitu, kdy Bedla míč jen škrtl, porazil plůtky a rozbil si zadek o asfaltovou cestu. Aktéra to mrzí, o takovém (úspěšném) zákroku občas sní :-)))). U snů zůstalo. A doufáme, že sní nejenom on. Pak přišla další pičerská krize, ale z plných met bez autu jsme se ještě vysekali jen s pár body na hrbu. Bohužel Kuba Petřík nás svým atypickým stylem v podstatě eliminoval, pořádný hit se vlastně povedl jen Petrovi Váchovi. Sám Petřík pak bases cleraring dablem v šestce zápas definitivně rozhodl.

Naposledy změněno

Vložit komentář

Zpět nahoru

Partneři:

Hypnosis