A+ A A-

Kadeti pod palbou

 

Stejně jako žáci, i kadeti si zahráli na náročném halovém turnaji na Joudrs. Za 24 minut jsme i stihli 7 směn! Skvělá zábava na rovném povrchu + intenzivní trénink. Ideální kombinace. Přišlo nás 13, i díky třem posilám, které zlanařil Robur. 

 

Ve skupině jsme schytali velmi silné týmy, včetně bomberů z Brodu. Ti nám sice nasypali 20 bodů (bez chyb by jich bylo možná 9...), ale jako jediní ve SKUPINĚ JSME DOKÁZALI PROLOMIT JEJICH PEVNOU OBRANU A DVAKRÁT SKÓROVAT. Nicméně ve skupině jsme se vítězství nedočkali. To přišlo až v neděli proti menším Hrochům. Vyhráli jsme 4-2 a s radostí jsme tak nastoupili do závěrečného mače o 7. místo. V něm jsme Bobrům podlehli v dohrávce 7. směny těsně 4-5... Končíme tedy osmí z 10.

 

Tým svými výkony, i když také ne bezchybnými táhli Kuba Síbrt na šortovi, Magda Kypová na dvojce a hlavně skvělý Petr Franek na trojce. Na jedničce dobře chytala mnohdy nepřesné příhozy Adéla Ondřichová. Moc se nám líbila účast dalších tří žáků Honzy, Kuby Šeny a Martina. Všichni ve vnějším chytli prudké linedrivy! Na nadhozu velmi dobře chytal nováček Michal Kraus! Na kečrovi zahrál těžké auty Adam Strahl! Velmi se nám líbilo nadšení všech nováčků. Michala, Radka a Ondry.

 

Nicméně, všechny prohraná utkání mohla vždy skončit jen velmi těsným skóre. Snad za 24 bodů může vždy triviální chyba při dvou autech, kdy místo pálky dostaneme 6 bodů... Máslo na hlavě mají všichni, i ti nejlépe hodnocení. Proč o tom píšeme. Protože náš útok má k údernosti daleko. A když nedobíháme pro body, nemůžeme pomýšlet na vítězství, když chybujeme v poli. Ale i pálka se snad zlepší. Kuba Síbrt, Jirka Matoušek a Vojtěch (byť ten často jen do vzduchu) dokáží udeřit, stejně tak Magda, ale i malý Petr, Honza či Martin. Ostatní musí na rasanci odpalů zamakat ještě více. Doufám že všichni sledovali, jak na to jdou právě Havlíčkobrodští.

 

Snad se všichni bavili a už se těší na první odpaly venku.

Naposledy změněno

Vložit komentář

Zpět nahoru

Partneři:

Hypnosis