A+ A A-

Projekt opláštění haly potřebuje Vaši pomoc

 

24.06.2016

 

Vážení hráči, rodiče a přátelé baseballu a softballu,  

dovolujeme si vás oslovit v souvislosti s naplněním snu, který má asi každý sportovec nebo sportovní tým. Tímto snem, jsou ideální sportovní a tréninkové podmínky po celý rok.

Naše tělovýchovná jednota Tempo Praha, má toto přání již mnoho let, a protože jsme tým, kterému záleží na našich členech a zejména dětech, pokusili jsme se o splnění snu a požádali o grant na výstavbu sportovní haly. 

Hlavní město Praha nám potvrdilo 9ti milionový grant na vybudování víceúčelové sportovní haly. Hala o rozměrech 38 x 22 metrů by měla stát v dnešní části tréninkových pálkařských tunelů a naše děti by ji měly využívat minimálně 5 měsíců v roce.  

Bohužel však jednou z podmínek pro finální přidělení grantu, je 20% spoluúčast na grantu. Naše TJ se tedy musí podílet částkou 2.250.000 Kč. A právě zde potřebujeme vaši pomoc.

Pokud máte chuť podílet se na tomto projektu a není vám lhostejná podpora sportovních aktivit nejen vašich děti, ale i mládeže a ostatních sportovců našeho oddílu i příchozích, staňte se jedním ze sponzorů nebo dárců, pojďte s námi postavit „SEN“! 

Za účelem transparentnosti v získávání finančních prostředků na realizaci haly jsme nechali zřídit samostatný bankovní účet u České spořitelny č.001003-0061502389/0800. Stav účtu bude pravidelně zveřejňován na webových stránkách našich oddílů baseballu a softballu! Poskytnutí finančního daru lze uskutečnit na základě darovací nebo sponzorské smlouvy a samozřejmě následně zohlednit ve vašem daňovém přiznání. Ocenili bychom, i možnost zprostředkovat výhodnou hypotéku či úvěr, v případě, že se nepodaří naši grantovou spoluúčast pokrýt formou darů a sponzoringu.

Každý, kdo daruje 1.000,-Kč, a více bude odměněn:

speciální edicí trička, která se již nebude opakovat

zviditelněním vašeho jména na webových stránkách TJ Tempa

větší částka bude individuálně řešena se sponzorem 

Každému dárci nebo sponzorovi nad 10.000 Kč bude navíc věnováno jmenovité poděkování na pamětní desce haly. V případě jakýchkoli dotazů nebo dalších podnětů se prosím obracejte na kontakt níže.

Děkujeme za váš čas a jakoukoliv vaši finanční pomoc.

Za oddíl baseballu a softballu. 

Michal Nevěřil

předseda

TJ Tempo Praha

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

603421167

Naposledy změněno

Vložit komentář

Zpět nahoru

Partneři:

Hypnosis