A+ A A-

Béčko po jarní části

 

 

Béčko zakončilo jarní část Pražského přeboru mužů. Výsledek 3 výhry a 7 proher je nelichotivý. Na podzim musíme hodně zabrat, abychom soutěž udrželi. V okamžiku, kdy se sejde zkušenější část týmu, relativně snadno vítězíme. Pokud tým tvoří především čerstvá 17-letá omladina, máme problém. Není však třeba házet flintu do žita, poctivý trénink téměř vždy nese ovoce v podobě jistější obrany a údernějšího útoku.

 

Potěší celkem hodně homerunů. Králem je Karel Rozehnal. Za plot však často pálil i Ondra Roček či Marek Joska a další. Batting average zkušenějších hráčů neklesá pod .400 (a je tristní, když je tomu naopak). Mladší hráči mají na pálce stále problém. Jediný kdo se alespoň v úvodu soutěže dokázal prosadit jak tvrdými hity, tak kvalitními ulejvkami, byl Marek Strejček. Ostatní potřebují jediné. Tisíce švihů v kleci, na hřišti, doma, atd. Palte všude a při všech příležitostech. Jsem na zahradě a vidím spadané meruňky, šišky, apod? Ať mi je bratr, rodič či sestra nadhodí. Stačí stará pálka či klacek. Každý švih, u kterého přemýšlím, pomáhá vypilovat tento technicky náročný sportovní pohyb.

 

Nadhoz byl doménou Petra bednáře, až na závěr se zapojil maturující Marek Joska. Veteránovi týmu se zdaleka nedařilo, jak by si představoval. Kvalita pražských pálkařů je vysoká (bývalí špičkoví hráči, jak softu tak basu) a jakékoli zaváhání na prkně je téměř vždy trestáno hitem. Výkony Marka Josky v posledních mačích však byly suverénní a na podzim mohou být klíčovou oporou naší obrany!

Naposledy změněno

Vložit komentář

Zpět nahoru

Partneři:

Hypnosis