A+ A A-

Foxies nastřílely 46 bodů

Děvčata se během premiérového víkendu do soupeřek řádně opřela. Zaznamenala 46 doběhů a tři vítězství. Práce zkušeného hitting kouče Lawrence Allena je znát!

 

Foxies vs. Radotín 15 : 0

FOXIES vylezly po zimě z nor a v prvním druholigovém dni si smlsly na Radotínu dvěma rozdíly 15 : 0 a 12 : 2. Již v první směně jsme nasázely 6 bodů, na což soupeřky nedokázaly odpovědět ani nás přibrzdit. 

 

Foxies vs. Radotín 12 : 2 

Druhý zápas začal vyrovnaněji, ale nakonec jsme opět válcovaly. Celkem se na nás vystřídalo asi pět radotínských nadhazovaček. Lucka ani Somi, které skvěle házely, nepustily hráčky Radotína k žádným přesvědčivějším hitům. Dva sobotní inkasované body lze připsat na vrub spíš naší interní jarní dezorientaci :) Na tom rozhodně zapracujeme.

 

Foxies vs. Eagles B 6 : 10 

Nedělní večerní zápasy s Krčí byly o poznání vyrovnanější a dramatičtější. V prvním zápase jsme se průběžně s Krčí střídaly ve vedení, a to až do 21. hodiny, kde se nám v několikátém tie breaku již nepodařilo soupeřky dotáhnout a prohrály jsme 6 : 10.

 

Foxies vs. Eagles B 16 : 6

Po prohraném náročném tříhodinovém zápase se však liščí síla opět ukázala. Zápas, který jsme hrály až téměř do půlnoci, jsme nakonec vyhrály v šesté směně rozdílem 16 : 6. Podařilo se nám totiž v té poslední směně nasázet 10 bodů. Bylo hodně dvojmeťáků a trojmětáků a taky jeden čtyřmeťák s obsazenými metami (in-side park grandslam), o který se postarala Anet. Bravo! Naše nadhazovačky házely skvěle a všechny lištičky krásně pálily, tak myslím, že parádní start sezony. 

 

Stinnou stránkou víkendu byla sedřená stehna jako cena za obětavé slajdování – napočítala jsem jich asi osm. Napříště si pořídíme lepší slajďáky... Děkujeme všem našim fanouškům, kteří s námi vydrželi až do půlnoci :) Kia kaha!

Naposledy změněno

Vložit komentář

Zpět nahoru

Partneři:

Hypnosis