A+ A A-

Monstrózní víkend Foxies

Výkon, kterým se představili naše děvčata o minulém ligovém víkendu nemá v dějinách Tempa obdoby. Lištičky čtyřikrát zvítězily, NEOBDRŽELI JEDINÝ BOD a soupeřkám nastřílely 32 oběhů! Bravo! Čtyři utkání bez jediného obdrženého bodu bychom v historii českého ženského ballu hledali marně, ale mohu se mýlit. Nepopsatelný výsledek je cennější o to, že byl dosažen proti zkušeným hráčkám Joudrs B a Trutnova.

 

Foxies vs. Joudrs B 4 : 0

V sobotu 18. 5. se ženy na domácím hřišti utkaly s týmem Jourds B, který v 2. lize bojuje o horní příčky tabulky.

V prvním zápase jsme začaly bezchybnou obranou a razantním útokem. Obrana celý zápas nedovolila soupeřkám skórovat, naopak naše hráčky hned v 1. směně daly 3 body po hitech Péti Kolkusové, Anety Rynešové a dvoumetovém odpalu Gábiny Kalouskové. Čtvrtý bod stahovala ve 4. směně hitem Jola Čermáková. Bezchybný výkon v poli byl především velkou zásluhou nadhazovaček. Většinu zápasu odházela Lucka Vrbská (skvělých 9 SO!). Ze soupeřek se dvoumetovým odpalem blýskla jen nadhazovačka Chroboková. Ani tento výkon však nestačil na to, aby soupeřky dotáhly byť jediný bod. Konečné skóre 4 : 0.

 

Foxies vs. Joudrs B 12 : 0

Ve druhém zápase Joudrs hned v první směně vyvinuly tlak a obsadily mety, nicméně díky skvělé obraně a nadhozu neskórovaly, a to se jim nepodařilo do konce zápasu. Z naší strany šlo o přehlídku skvělého útoku: hned v 1. směně dáváme 4 body (2 z nich po čtyřmetových odpalech Anety Rynešové a Joly Čermákové), ve 2. směně přidáváme další 3 body a ve 4. dokonce 5 bodů. Hity nebo kvalitně zahranou útočnou hrou přispěly všechny hráčky, proto vedle zmiňovaných čtyřmeťáků vyzdvihneme především třímetový odpal Péti Kolkusové a dvoumetové odpaly Gábiny Kalouskové a Káči Sládkové. Zápas skončil v 5. inningu rozdílem 10 : 0 

 

Foxies vs. Trutnov 10 : 0

V prvním  zápase proti Trutnovu nastřílely Foxies 12 hitů, ze kterých vzešlo 10 bodů. Trutnov se projevil útočně pouze v začátku, kdy po hitu Švandové obsadil třetí metu. Dále se ale tým Trutnova za celý zápas neprobojoval. Ani jedna z nadhazovaček Tempa jim neumožnila skórovat a výsledné skóre se zastavilo v 6. směně na rozdílu 10 : 0. 

 

Foxies vs. Trutnov 6 : 0

Druhý zápas začal vyrovnaně. Skóre otevírá doběh na ulejvku na straně Foxies. Poté přichází další body nastřílené především díky silnému line-upu a dvoubodovému inside-park homerunu Šárky Kopřivové. Bezchybná obrana Foxies nedopřála Trutnovu ani tentokrát jediný doběh a zápas skončil vítězstvím 6 : 0. 

Naposledy změněno

Vložit komentář

Zpět nahoru

Partneři:

Hypnosis